Lütfen bekleyin... Yükleniyor

Image

digitAlde ÇözüMler

Markaları çözümsüz bırakmıyoruz.Kodluyoruz , tasarlıyoruz ama asla çözümsüz bırakmıyoruz...

Image

.hizmetler

Neler yapabiliriz?
O

Web Tasarım / Yazılım

Web siteniz ilk bakışta ziyaretçilerinizi etkilemeli ve amacınızı karşı tarafa doğru aktarmalıdır.Biz size her ekran çözünürlüğüne uygun,kullanıcı dostu yapılar hazırlıyoruz.

Grafik Tasarım

Dijital dünyadaki renginizi doğru yansıtmak önemlidir.Sizilerinde fikirlerini alıyoruz ve bu doğrultuda en iyi şekilde istediğiniz renge kavuşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel ortamda kontrol edilen sosyal medya mecraları doğru hedef kitley en kısa zamanda ulaşmanızı sağlar.Sizlere dikkat çekici tasarımlarla destek veriyoruz.

Dijital Pazarlama

Hedefe yönelik raporlamalarla her zaman doğru kampanya yönetimi sizleri başarılı satışlara yönlendirme konusunda bir adım öndedir.Kampanyalarınız hazırlıyor,reklamlarınızı yönetiyoruz.

E-ticaret Sistemleri

İyi bir e-ticaret sitesi için ünlü satış sitelerinin altyapısını kullanıyor ve güvenliğe önem veriyoruz.Size müşterilerinize güvenli satış yapmanın en güzel halini sunuyoruz.

Mimari Tasarım

Mimari tasarım bölümümüzde yenilikçi kreatif anlayışımızla sizlere baştan yaratılma hizmetini sağlıyoruz.

.Prensipler

Geliştirici ürünler üretme tutkumuz var...
O

STRATEJİ

Planlama ,yaptığımız işin hayati bir bölümüdür.Titiz planlama ve süreçten geçmektedir.Ürün yaratmaya yalın ve çevik bir yaklaşım benimseyrek uzmanlaştığımız yer burasıdır.

DİZAYN

PixDizayn olarak önem verdiğimiz değerlerden birtaneside sadelikteki albenidir.Çünkü işleri abartıya kaçmamış ustalıkla hazırlamayı seviyoruz.Herşeyden önce kullanıcı deneyimine önem veriyoruz.

GELİŞTİRME

Harika planlarla modern tasarımı sağlam uygulamalarla birleştiriyoruz.Önceliğimiz herzaman müşterilerimizin isteğini doğru uygulamalarla sizlere sunmak ve işinizi başarıya ulaştırmak.